Tipy na hračky, které jsou v roce 2021 vážně trendy

Pokud jste dětství prožili ještě za „totáče“, dá se předpokládat, že jste v pokojíčku měli několik mončičáků, plastovou Tatrovku a v lepším případě ruskou digitální hru Jen počkej zajíci. O něco mladší generace rodičů, tedy ta „devadesátková“, na tom již byla o poznání lépe. Ale stále je to slabá káva oproti současnému nepřebernému sortimentu hraček, ze kterých jde dospělým hlava kolem. Jak z něj vybrat to nejlepší? Přinášíme vám inspirativní tipy na hračky, po nichž děti šílí.

1. Hračky na motivy Tlapkové patroly

Tlapková patrola je animák z dílny Nickelodeonu. Nepatří sice mezi horké novinky, první díly byly uvedeny již v roce 2013, ale stále přitahuje pozornost dětí jako magnet. Takže když se pod stromečkem objeví Tlapková patrola auto či jiná hračka na motivy „Paw Patrol“, nadšení se dá krájet. A kdyby vám nevadilo „pustit žilou“, neváhejte s pořízením ikonické Mighty Lookout Tower.

2. Autíčka Hot Wheels

Snad ještě větší klasikou, která však nestárne a je po ní ze strany dětí stále velká poptávka, jsou „angličáky“ Hot Wheels. Výběr je ohromný, autíčka se prodávají samostatně, v sadách po více kusech i v rámci playsetů. Na vrcholu nabídky je momentálně Color Reveal Ultimate Octo Car Wash Playset - úchvatná automyčka s obří chobotnicí a autíčky opatřené speciálním lakem, který při styku s vodou mění barvu.

3. Pop it

Já mačkám, ty mačkáš… Letošní hit má jméno Pop it! Na první pohled velmi jednoduchá, avšak absolutně návyková hra zaručeně zbaví nejen děti, ale i vás – tedy pokud jste vždy rádi praskali bublinkové fólie. V případě této fidgetové hračky tak můžete činit donekonečna, protože silikon nemůže prasknout. Ale to není vše. Pop it má antistresový efekt a je vhodná i pro autistické děti. Hračky jsou k mání v mnoha tvarově a velikostně odlišných variantách.

Publikováno: 24. 08. 2021

Kategorie: Zábava

Autor: Milena Jarolímková