Proč se videoprohlídka nemovitosti vyplatí?

Nová doba si žádá nové metody. Výdobytky IT techniky neopomíjejí ani takové odvětví, jako jsou reality. Málokterá nemovitost, určená k prodeji, se dnes obejde bez fotografické průpravy a internetových prezentací. A ty jsou přivedeny k dokonalosti skrze videoprohlídky.

Proč přítomnost videa?

Videoprohlídka nemovitosti zvýší prestiž domu nebo bytu, který je prodáván. Přitáhne pozornost více potenciálních zájemců, kteří si zvládnou udělat první dojem během pár vteřin, kdy si proklikají záběry, které jsou u inzerátu přítomny. Videoprohlídka prezentuje nemovitost tak, aby byla něčím výjimečná. Přídavou službou k videoprohlídce je i takzvaný homestaging, který připraví vaši nemovitost na to, aby se prezentovala v co nejlepším světle a prodala se za co nejvíc peněz. Každý objekt má svého kupce, a proto je třeba zacílit na přednosti vašeho objektu a ukázat ho celému světu v plné kráse. Odborně řečeno, tato služba vám pomůže oslovit co nejširší škálu potencionálních zájemců, řádně představí a zviditelní vaši nemovitost na realitním trhu a zvýrazní její nejlepší vlastnosti. Profesionálně připravená nemovitost se prodává výrazně rychleji, než „no name“ u konkurence.

Sami to nezkoušejte

Jistě se sami sebe ptáte, zdali tyto věci zvládnete sami ve své režii? Kvalitně připravit nemovitost k uvedení na realitní trh není práce pro nezkušené. Oslovte realitní kancelář, která vám se vším pomůže. Dokáže připravit nemovitost k prezentaci, najít kupce, ale i zařídit veškeré smluvní a právní podklady. Má v malíčku smlouvy budoucí, kupní, převodní, smlouvy o úschově, plné moci, výmazy břemen, návrh na vklad a jiné. V rámci provize si hradí realitní kancelář Brno veškeré náklady spojené s právním servisem i advokátní úschovou. Svěřte se do péče těm nejlepším. Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz

Publikováno: 20. 03. 2020

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Milena Jarolímková