Jak se stát modelkou?

Krásné ženy to mají v životě lehčí a kdo tvrdí, že ne, stojí před zrcadlem ještě teď. Kdo by nechtěl být exkluzivní krasavici, za kterou se otočí každý mužský? Kdo by nechtěl působit svůdně, sexy, až ikonicky a nemuset přitom řešit každé kilo navíc? O tom, že je trend krásy důležitým kriteriem, svědčí plné kliniky estetické chirurgie a stejně tak pořadníky do modelingových soutěží a agentur. Kult těla je prvořadý, shoduje se mladá generace. Zejména dospívající děvčata se touží stát novodobými modelkami, které určují nové trendy a ke kterým se opírají zraky všech módních guru. Stát se novou „Claudií Schiffer nebo Cindy Crawford“ není vůbec nedostupné. Stačí se zúčastnit odborných castingů a mít trochu štěstí.

Jak na to?

Zaujměte na první pohled a máte napůl vyhráno. První dojem je obvykle ten rozhodující. Jak ale dosáhnout originální image a odlišit se od konkurence? Nespoléhejte na extravaganci, ale rozhodně vsaďte na elegantní doplňky. Velký úspěch mohou zaručit stříbrné visací náušnice. Visací náušnice nosí velmi sebevědomé až dominantní ženy, které se nebojí žádné výzvy a mají pro strach uděláno.

Co komu sluší?

Stříbro je odjakživa vnímáno jako kov vhodný pro variabilní eleganci, ale stejně tak i rošťácké škádlení. V kombinaci s drahými kovy může jedna žena získat nespočet tváří a výrazů, což je pro začínající modelku velmi výrazným plus. Stříbrné náušnice s modrým opálem budou slušet blondýnám s modrýma očima, stříbro a rubín je jako stvořený pro brunetky s hnědou oční duhovkou a zrzky neudělají chybu se stříbrem a smaragdem.

Co nikdy nevyjde z módy?

Pokud patříte mezi příznivkyně zlata, máte vyhráno na celé čáře. Nesmrtelné zlaté náušnice kruhy jsou jasnou volbou, která vám zaručí uznání na všech frontách. Kruhy nikdy nevyjdou z módy, hodí se pro každou příležitost a propůjčí své nositelce smyslnost a příchuť exotiky. Chystáte se na casting? Potřebuje zvýšit sebevědomí? Vyberte si z široké nabídky na Goldpoint.cz a buďte bez starosti. Ohromíte davy!

Publikováno: 06. 05. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Milena Jarolímková