4 situace, kdy se vám bude hodit agenturní hlídání dětí

Své děti bych nikomu hlídat nenechala, natož někomu, koho neznám... Možná jste ještě nedávno zastávala podobné stanovisko, ale okolnosti vás přinutily ke změně názoru. Nic si z toho nedělejte, nejste první a rozhodně ne poslední. Nechat si pohlídat děti je normální – nikdo vás za to kamenovat nebude. A co se týče zmíněné agentury, v případě renomované máte jistotu, že je o vaše poklady příkladně postaráno. Dítka budou pravděpodobně ve větším bezpečí, než kdyby se starala roztržitá sousedka. V jakých konkrétních situacích se vám může hodit hlídání dětí Praha? Následující příklady vychází z praxe paní na hlídání z Agentury Slunečnice.

1. Když jdete na angličtinu nebo jógu

Ráda byste se alespoň pár hodin týdně věnovala koníčkům? Může to být kurz cizího jazyka, cvičení nebo třeba rekvalifikace – v žádném případě se nemusíte zdráhat zavolat zavolat chůvu. Postará se o vaše děti jako o vlastní zatímco se budete soustředit na sebe.

2. Když musíte do práce

Zaměstnavatel vás poprosil, abyste alespoň jeden nebo dva dny v týdnu docházela do kanceláře. Jenomže co s dětmi, když je nechcete/nemůžete umístit do mateřské školy? Opět se nabízí možnost hlídání agenturou.

3. Když vybouchne hlídání nejlepší kamarádkou

Za nejlepší kamarádku si klidně dosaďte sestru, rodiče nebo kohokoliv dalšího, kdo vám pravidelně hlídá děti. Když vám dotyčný oznámí, že v určitý den prostě nemůže, vytočte číslo agentury a nechte si hodit záchranný kruh v podobě příjemné paní na hlídání.

4. Když si chcete udělat hezký večer s partnerem

Ne, že by večer strávený s dětmi nebyl hezký, ale čas od času není do věci, když každodenní rutinu vyměníte za divadlo a příjemnou večeři ve vybrané restauraci. O dětičky bude královsky postaráno. A navíc si můžete připlatit i za běžný úklid domácnosti. Až se vrátíte domů, dítka budou v posteli a byt zářit čistotou.

Publikováno: 31. 01. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Milena Jarolímková

Tagy: hlídání dětí