Aby dítě bylo jako v bavlnce

Dosáhnout jí lze pomocí šátku na nošení dětí nebo nosítka. Nosící šátek poskytuje mamince a dítěti intenzivní kontakt, který lze navodit kdykoliv a kdekoliv si budete přát. Šátek je nejen esteticky vkusný doplněk, ale navíc je skladný, takže je možné jej užít na jakémkoliv místě. Z hlediska použití je nutné se jej naučit vázat. Žádný učenec z nebe nespadl, a tak je nutné počítat s tím, že se budou hodit rady zkušenějších. Dobře uvázaný šátek je považovaný za nejlepší oporu pro dítě a největší pohodlí pro matku. Je nutné respektovat ergometrickou polohu dítěte v dolních končetinách do tvaru písmene M a celkově vzhledem k páteři do písmene C. Čím menší dítě, tím více má být v šátku schoulené.

id=

Rada nad zlato je, abyste si obě nosítka pokud možno osobně vyzkoušely a dítě v nich ponosily. Zvažte i možnosti údržby nosítka a jeho vlastnosti z funkčnosti materiálu. Silné bavlněné plátno totiž rozhodně vydrží více než nadýchaný šátek s merino vlnou. V případě, že si nejste jisté, nemusíte nosítko kupovat hned, protože je možné si ho na čas půjčit. Erudovaná půjčovna funguje při ZkusNositko.cz.

Do nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny.

ZkusNositko.cz
K Hádku 1576/12
Praha-Dubeč
107 00
Tel: 777 534 728
Email: info@zkusnositko.cz
https://www.zkusnositko.cz/

Publikováno: 01. 07. 2020 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Milena Jarolímková