V Suomi Hloubětín vznikla úplně nová jazyková školka

SUOMI Hloubětín je nově vznikající rezidenční čtvrť v Praze 9. Nabízí skvělou dopravní infrastrukturu a veškerou veřejnou a občanskou vybavenost. V lokalitě se samozřejmě nachází i školka, konkrétně Maxíkova jazyková školka. Maxíkovy školky i jesle jsou po Praze poměrně známé a velmi oblíbené. Bodují zejména výukou angličtiny s rodilým mluvčím. Rodiče si dnes totiž velmi dobře uvědomují, že znalost angličtiny je nezbytná a dětem otevře bránu do světa. Také Maxíkova školka Suomi Hloubětín nabízí výuku angličtiny s rodilým mluvčím z USA.

Výhod Maxíkovy školky je vícero

Maxíkova školka však není pouze jazyková školka Suomi Hloubětín. Jazykové vzdělávání a kvalitní předškolní vzdělávání je pro ni prioritou, nezapomíná ale ani na kvalitní stravu, pestré aktivity a časté pobývání na čerstvém vzduchu. Ve školce se ke každému dítěti přistupuje individuálně. Rozhodně nehrozí, že by se dítě ve školce nudilo, nebo naopak bylo otrávené aktivitami, které nezvládá. Personál školky se snaží rozvíjet děti po všech stránkách, zároveň jim dává možnost volby.

Školka s dlouhou otevírací dobou

Školka Hloubětín vychází vstříc rodičům s různou pracovní dobou. Otevřeno má od sedmi ráno do šesti do večera, po dohodě je možné se o dítě postarat dokonce od šesti do deseti, o víkendu a v noci. Že není pro dítě dobré dávat ho do školky ještě o víkendech? Někdy prostě nezbývá jiná možnost. Děti navíc ve školce nijak netrpí, ba naopak. Zamilují si kamarády i personál.

Děti je vhodné zapsat do školky s aspoň dvouletým předstihem

Mateřských školek je v Praze 9 dlouhodobě nedostatek, ani školka v krásných nových prostorách Suomi Hloubětín nemá neomezenou kapacitu. Jestliže tedy máte dítě, které půjde do školky v roce 2023 či 2024, právě nyní je vhodná doba mu rezervovat místo. O dobré školky je totiž enormní zájem.

Publikováno: 20. 09. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Milena Jarolímková