Hledáte jesle pro dítě od 1 roku? Maxíkova Jazyková školka a jesle poskytují špičkové služby.

Některé maminky touží být s dětmi doma až do 4 let věku, kdy je následně pošlou do státních zařízení a vydávají se do práce. Jiné však spěchají do práce, jenže babičky žijí na druhé straně republiky, pracují, anebo zkrátka z jiného důvodu nemohou malé dítko ani na pár hodin v týdnu pohlídat. Naštěstí však existuje Maxíkova Jazyková školka a jesle, kde vítají děti již od 12 měsíců a odborný personál se jim věnuje tak, aby již od útlého věku děti rozvíjeli a následně pak pracovali na jejich silných stránkách.

Kvalitní péče až na prvním místě

Důvěra v personál je naprosto klíčová, máte-li přenechat, byť jen na pár hodin denně, péči o své batole někomu „cizímu“. Proto, aby byl pro vás tento krok co možná nejjednodušší, pracují v Maxíkově jeslích zdravotní sestry, které jsou vždy připraveny na vyřešení jakékoliv situace. Ty se mimo jiné podílí na rozvoji dětí, s čímž souvisí také okruhy, umělecké a jazykové aktivity, jenž korespondují s Rámcově výchovně-vzdělávacím programem.

Spolu se sestrami jsou k dispozici také učitelky a rodilí mluvčí, kteří pracují na výuce angličtiny dětí od nejútlejšího věku. Proč na to klademe velký důraz? Děti od jednoho do sedmi let, které školku a jesličky navštěvují, jsou jako houby – dokáží vstřebat neuvěřitelné množství informací, znalostí a dovedností, které se jim ve vyšším věku mnohem snáze aplikují do praxe. No a vzhledem k důležitosti cizího jazyka v dnešní době toto považujeme za velmi důležité. Chceme se tak spolu s vámi podílet na co nejlepším možném vzdělání vašich dětí.

Kde nás najdete?

Maxíkova Jazyková školka a jesle mají v Praze hned několik poboček, ze kterých budete moci vybírat, jednu pobočku najdete dokonce také v Kladně. Neváhejte a využijte všeho, co jesle nabízí. A abychom nezapomněli – pobočka v Kladně má provozní hodiny dokonce i o víkendu!

Publikováno: 29. 03. 2024

Kategorie: Vzdělání

Autor: Dagmar Mastníková