Maxíkova školka patří k nejlepším v republice

Vést dítě správným směrem je nutné již od útlého věku. Začít se starat až někdy v jeho sedmnácti už obvykle nemá příliš valný efekt. Chcete-li, aby se vaše dítě rozvíjelo a ve svém budoucím životě bylo po profesní i osobní stránce co nejvíce spokojeno, začít byste měli už výběrem správné školky.

Dbejte na kvalitu. Vyplatí se to

Smutným faktem je, že školek je dnes jako šafránu a těch kvalitních je ještě méně. Nicméně stojí za to vybrat pro dítě opravdu kvalitní instituci, která nebude fungovat pouze jako odložiště, ale dokáže plně rozvíjet schopnosti svých svěřenců. V našem hlavním městě se jich rozhodně pár najde. Mezi ty nejlepší se plným právem řadí i Maxíkova školka. Její součástí jsou i jesle, takže sem můžete přihlásit děti od jednoho roku života. Vzhledem k tomu, že Maxíkova jazyková školka je známá mimo jiné i těsnou spoluprací s mnoha institucemi, které se zabývají hlavně moderními způsoby předškolního vzdělávání a výchovy, bude váš potomek ve správných rukách.

Vhodné kroužky

Pasivní zábava není pro děti jakéhokoliv věku zrovna nejlepší, zvláště když ještě nejsou školou povinné. Proto se v Maxíkově jazykové školce Praha může omladina věnovat široké plejádě činností sloužící nejen k zabavení, ale rovněž i k rozvíjení jejich talentů. Tyto aktivity mohou mít celou řadu forem. A to od jízdy na konících, přes sportovní gymnastiku až po angličtinu. Čím dříve se dítě seznámí s cizím jazykem, tím spíše se ho naučí. Ve škole již takoví jedinci obvykle nemívají s angličtinou žádné potíže a patří k nejlepším ve třídě.

Pobočky

Maxíkova školka má hned několik poboček v Praze a také jednu v Kladně. A každá z nich se může pyšnit kvalitním zázemím jak v podobě vybavení, tak i pedagogického a vychovatelského sboru. I stravování je ve všech pobočkách na vynikající úrovni.

Publikováno: 10. 08. 2021

Kategorie: Vzdělání

Autor: Milena Jarolímková